Szkolenia Rady Pedagogicznej

Szkolenia Rad Pedagogicznych są jedną z najbardziej efektywnych form szkoleniowych oferowanych przez Instytut Szkoleniowy GoWork.pl. Głównym atutem naszych kursów jest przede wszystkim ich JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM oraz CENA.


Jakość - Jesteśmy Placówką Doskonalenia Nauczycieli. Każde szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu na drukach MEN.
Profesjonalizm - Zatrudniamy doświadczoną kadrę trenerów. Każdy z nich ma wybitną wiedzę związaną z tematem szkolenia oraz stały kontakt z oświatą.
Cena - Zapewniamy najniższe ceny na rynku.

W wybranym przez Państwa terminie jesteśmy w stanie zorganizować KAŻDE szkolenie. Nasza oferta liczy ponad 100 różnych szkoleń, a nasi specjaliści dbają o to, żeby co tydzień pojawiały się nowe tematy szkoleń, zgodne z aktualnymi zmianami w prawie oświatowym. Dbamy również o to, aby program szkoleniowy dostosowany był do Państwa potrzeb. Na 3 dni przed szkoleniem kontaktuje się z Państwem trener, aby dostosować program kursu do Państwa oczekiwań. Jesteśmy w stanie zorganizować KAŻDY temat szkoleniowy we wskazanym przez Państwa terminie i czasie.

Dołącz do grona zadowolonych z naszych usług szkół i już dziś zamów Szkolenie Rady Pedagogicznej w Instytucie Szkoleniowym GoWork.pl!

LP Nazwa szkolenia
31
Jak efektywnie poprowadzić zebranie z rodzicami?
32
Syndrom Nieadekwatnych Osiągnięć Szkolnych i sposoby radzenia sobie z uczniem o niskich osiągnięciach w stosunku do jego możliwości
33
Wykorzystanie narzędzi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych (TIK) na zajęciach dydaktycznych i pomocy psychologicznej z uczniami
34
Rozpoznanie dysfunkcji procesów integracji sensorycznej, jako przyczyny trudności rozwojowych dziecka
35
Szkolenie dla OHP- Profilaktyka uzależnień wśród młodzieży
36
Ocenianie jako proces – informacja, wsparcie, motywacja
37
Nadzór Pedagogiczny w pigułce. Ewaluacja zewnętrzna oraz analiza wyników nadzoru z praktycznymi narzędziami do prowadzenia nadzoru w placówce oświatowej.
38
Portale społecznościowe (Facebook, Instagram i Twitter) jako narzędzie marketingu w placówkach kultury i oświaty
39
Neurodydaktyka, czyli nauka przyjazna mózgowi
40
Sztuka Autoprezenacji
41
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka
42
Zaburzenia procesów integracji sensorycznej, a rozwój małej motoryki
43
Teoria ograniczeń - narzędzia TOC w edukacji małego dziecka
44
Indywidualny program edukacyjno- terapeutyczny po zmianach od września 2017r. (IPET)
45
Zadania Dyrektora szkoły i Rady Pedagogicznej wynikające z reformy Oświaty. Wpływ zmian w prawie oświatowym na pracę szkoły.

Znajdź szkolenie

Praca dla trenerów!

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl, jako dynamicznie rozwijająca się placówka – nawiąże współpracę z doświadczonymi specjalistami, ze znajomością zagadnień prawa oświatowego oraz praktycznej tematyki przydatnej w codziennej pracy kadry pedagogicznej i dyrekcji w placówkach oświatowych. W temacie wiadomości prosimy wpisać TRENER/OŚWIATA. Zapraszamy do współpracy.

Aplikuj

mapka-kontakt

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl

Ul. Prosta 69

00-838 Warszawa

Godziny otwarcia: 8:30 – 16:30

Telefon: 22 380 35 75

22 418 23 29

22 418 23 24

Fax: 22 112 12 02

email: oswiata@gowork.pl

NASZE ODDZIAŁY: