Efektywna nauka języka angielskiego - metody aktywizujące

Dla kogo: nauczyciele

 

Opis szkolenia:

Szkolenie ma na celu zapoznanie Państwa ze sposobami i nowoczesnym warsztatem efektywnej nauki języka angielskiego. Podczas szkolenia zostaną Państwo zaznajomieni z innowacyjnymi metodami aktywizującymi w pracy nauczyciela języka obcego, co w następstwie ma skutkować podniesieniem wyników sprawdzianów i egzaminów uczniów.

Na szkoleniu dowiedzą się Państwo również jak poprzed odpowiedni dobór materiałów dydaktycznych zachęcić uczniów do nauki języków obcych, co obecnie jest wymagane przez otaczającą nas rzeczywistość i postepującą globalizację.

 

Program szkolenia:

  • Efektywne nauczanie języka angielskiego poprzez użycie interaktywnych urządzeń i multimedialnych materiałów - prezentacje multimedialne, platformy internetowe, tablica interaktywna, filmy, audiobooki, słuchowiska...
  • Jak zachęcić ucznia do nauki języków? – nowoczesne i nieszablonowe podejście do nabywania umiejętności posługiwania się językiem obcym

  • Innowacyjne podejście do nauki słów – wizualizacje, obrazy

  • Intuicyjne, automatyczne użycie gramatyki podczas dialogów interpersonalnych

  • Implementacja gier i zabaw językowych - ćwiczenia i metody aktywizujące poprawiające wymowę

  • Umiejętne dostosowanie materiału i sposobu przekazu do zróżnicowanego poziomu zaawansowania językowego uczniów

  • Techniki rozwiązywania testów gimnazjalnych. Okresowe wypełnianie próbnych testów + sprawdzanie wyników i ewaluacja

 

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl oferuje Państwu najlepiej wykwalifikowaną kadrę trenerską. co przekłada się na najwyższą jakość organizowanych przez nas szkoleń.

Po każdym szkoleniu umożliwiamy Państwu uzyskanie certyfikatu Ministerstwa Edukacji Narodowej, potwierdzającego zdobycie nowych kwalifikacji.

 

Zapisz się już teraz! wypełnij formularz a odezwiemy się do Ciebie:

NASZE ODDZIAŁY: