Profilaktyka zaburzeń mowy - logopedyczne zabawy w przedszkolu

 Dla kogo: nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagodzy

 

Opis szkolenia:

Nie każdy wie, jak powinno mówić dziecko w wieku przedszkolnym. Rodzice często nie zdają sobie sprawy z tego, na jakim etapie rozwoju mowy powinna być ich pociecha w określonym wieku. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie sa podstawowe błędy ze strony dorosłych, prowadzące do zaburzeń mowy u małych dzieci.

Poznają Państwo sposoby zapobiegania wadom wymowy. Proponowane szkolenie pozwoli Państwu na pogłębienie swojej wiedzy z zakresu profilaktyki oraz logopedii. Dzięki udziałowi w szkoleniu nabytym umiejętnościom oraz wiedzy, będą Państwo mogli skutecznie uświadamiać rodziców kiedy mamy do czynienia z zaburzeniem mowy, a kiedy mowa jest w normie.

Ponadto – co najważniejsze dla Państwa podopiecznych – poznają Państwo różnorodne zabawy i ćwiczenia, zapobiegające powstawaniu wad, które będzie można wykorzystać w czasie zajęć w przedszkolu.

 

Program szkolenia:

  • Rozwój mowy – etapy rozwoju, podstawa teoretyczna, omówienie pojęć

  • Profilaktyka logopedyczna – definicja, cele, założenia, możliwości

  • Źródła zaburzeń rozwoju mowy u dzieci

  • Omówienie podstawowych błędów prowadzących do zaburzeń mowy u dzieci

  • Sposoby na prawidłowe rozwijanie mowy podczas zabawy

  • Przykłady ćwiczeń, gier i zabaw – omówienie, ćwiczenia praktyczne

 

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl oferuje Państwu najlepiej wykwalifikowaną kadrę trenerską, co przekłada się na najwyższą jakość organizowanych przez nas szkoleń.

Po każdym szkoleniu umożliwiamy Państwu uzyskanie certyfikatu Ministerstwa Edukacji Narodowej, potwierdzającego zdobycie nowych kwalifikacji.

  

Zapisz się już teraz! wypełnij formularz a odezwiemy się do Ciebie:

NASZE ODDZIAŁY: