O NAS

GoWork.pl to firma szkoleniowo – edukacyjna, istniejąca na rynku polskim od 2004 roku. Jesteśmy liderem oferującym szeroki wachlarz kursów. Jedną z naszych działalności jest również szkoła policealna. Działalność edukacyjna jest nam zatem bliska i bardzo dobrze znana.

GoWork.pl posiada 15 placówek doskonalenia osób dorosłych, tak aby jak najlepiej przygotować ich do funkcjonowania na rynku pracy. Funkcjonujemy w największych miastach w Polsce, a absolwenci naszych szkoleń zasilają szeregi firm w całym kraju. Jako Instytut Szkoleniowy dbamy o kreowanie talentów. Przygotowujemy do zawodu osoby dopiero wchodzące na rynek pracy, ale również zajmujemy się kształceniem ustawicznym. Rynek pracy jest tak dynamiczny, że aby się na nim utrzymać należy nieustannie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Podczas szkoleń stawiamy nie tylko na teorię. Nasze sale wykładowe wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy, tak aby jak najlepiej przygotować kursantów do pracy, również pod kątem praktycznym.

Swoją ofertę kierujemy również do placówek oświatowych. Chcąc sprostać oczekiwaniom oferujemy szkolenia, dzięki którym będą Państwo przygotowani do wszelkich zmian w systemie oświaty. Z myślą o rozwoju Państwa placówki oferujemy szkolenia dla rady pedagogicznej, kadry kierowniczej, administracyjnej, księgowych oraz kadrowych. Aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb jesteśmy również otwarci na indywidualne zapytania.

Gwarantujemy rzetelną wiedzę, zgodną z aktualnymi zmianami w prawie oświatowym, wykwalifikowanych wykładowców/trenerów, indywidualne podejście do potrzeb klienta, pomocne materiały, profesjonalną obsługę, dogodne dla państwa miejsce szkoleń, promocyjne ceny połączone z pakietem lojalnościowym, dzięki któremu każde kolejne szkolenie będzie dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjne!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową. Nasza marka gwarantuje profesjonalizm oraz rozwój Państwa placówki!

mapka-kontakt

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl

Ul. Prosta 69

00-838 Warszawa

Godziny otwarcia: 8:30 – 16:30

Telefon: 570 001 529

570 004 427

email: oswiata@gowork.pl

NASZE ODDZIAŁY: