Jak profesjonalnie przygotować się do konkursu na dyrektora szkoły?

Dla kogo: kandydaci na dyrektorów szkół

 

Opis szkolenia:

Decyzja o przystąpieniu do konkursu na stanowisko dyrektora szkoły rodzi konieczność odpowiedniego przygotowania się do tej procedury. Kursy kwalifikacyjne i studia podyplomowe nie dają praktycznej wiedzy o tym w jaki sposób przygotować niezbędną dokumentację konkursową. Podczas szkolenia przypomnimy Państwu przepisy dotyczące konkursu oraz zaproponujemy praktyczne rozwiązania. Otrzymają Państwo praktyczne wskazówki w jaki sposób sporządzić i złożyć wymaganą dokumentację.

W wyniku szkolenia będą Państwo potrafili sporządzić profesjonalne uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły, a także CV zawodowe i list motywacyjny. Celem szkolenia jest wyposażenie Państwa w umiejętność profesjonalnego przygotowania się do konkursu na stanowisko dyrektora szkoły lub placówki.

 

Program szkolenia:

  • Przepisy dotyczące konkursu na dyrektora szkoły.

  • Niezbędne dokumenty konkursowe

  • Zarys koncepcji funkcjonowania i rozwoju szkoły

  • CV zawodowe i list motywacyjny

  • Jak przygotować dokumenty na konkurs?

  • Prezentacja koncepcji i rozmowa z komisją konkursową.

 

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl oferuje Państwu najlepiej wykwalifikowaną kadrę trenerską. co przekłada się na najwyższą jakość organizowanych przez nas szkoleń.

Po każdym szkoleniu umożliwiamy Państwu uzyskanie certyfikatu Ministerstwa Edukacji Narodowej, potwierdzającego zdobycie nowych kwalifikacji.

 

Zapis na: Jak profesjonalnie przygotować się do konkursu na dyrektora szkoły?

Termin: 2019-02-28

Liczba godzin: 6

Cena: 299zł netto

Nabywca
Odbiorca

NASZE ODDZIAŁY: